Nowości

22-09-2013

Prawie jesienna 6. Ciclovia przemknęła niczym latający dysk :)

Było chłodno, to fakt. Ale wbrew prognozom - nie padało. Tym goręcej dziękujemy wszystkim, którzy wykazali się hartem ducha i ciała i bawili się z nami także tym razem :)

 

 


Na 6-tym Pikniku Mobilności Aktywnej królował Disc Golf, aktywna wersja golfa z frisbee w roli głównej. Zabawy było co niemiara, ramiona bolały od próby nadania dyskom prędkości światła, nadgarstki
też ledwo trzymały się w stawach, ale opłacało się - zwycięzcy otrzymali bezpłatne bilety na żeńską i męską siatkówkę ligową w Ergo Arenie!


Ponadto towarzyszyli nam rolkarze slalomiści, którzy jak zawsze efektownie wywijali pokazowe slalomy, zachęcając co odważniejszych do wspólnej jazdy. Tym razem dodatkową atrakcją była kolorowa i szalona ekipa cyrkowa, która próbowała niektórych uczestników Ciclovii nauczyć żonglerki oraz jazdy na jednokołowym rowerze. A wszystko to przy akompaniamencie  energicznej i wesołej muzyki na żywo!!!
Podczas imprezy po raz kolejny towarzyszył nam także Mobilny Punkt Naprawy Rowerów, a lekko zziębniętych uczestników Ciclovii wzmacniało VeloCafe.

Polecamy również relację foto i video z IV Kongresu Aktywności Mobilnej, którego elementem była Ciclovia oraz do polubienia www.facebook.com/KongresMobilnosciAktywnej