Nowości

22-08-2013

W sobotę 31.08 rusza 5. edycja Ciclovii!

Wszystkie dobre rzeczy mijają szybko, wakacje również… Czas aktywnie powitać nowy rok szkolny
i "pracowy" i ruszyć do działań z nową energią!

W Punkcie Zabaw Podwórkowych - wracamy do czasów dzieciństwa: rzucamy beretem, gramy
w kapsle czy klasy. Będzie też okazja, aby ujawnić swój talent w malowaniu kredą na asfalcie, kręceniem hula-hop czy w posługiwaniu się słowem. Do naszego
50-metrowego pamiętnika nadal zbieramy wpisy o gorącym uczuciu do Ciclovii i wszelkiej formy ruchu :)

W ramach nowości odbędą się pokazy ratownictwa medycznego, judo oraz specjalne lekcje Mistrzów Rolek. Dla wzmocnienia sił po tak intensywnym programie zapewniamy gorącą strawę i ożywcze napoje.

Nie zabraknie też okazji do zdobycia naprawdę wystrzałowego zdjęcia. Jedną z nich jest wspólny zjazd z mostu, drugą - ostatnia już możliwość udziału w konkursie „Zostań Gwiazdą Ciclovii”.

Podczas tej edycji dołączamy do akcji T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami”, w której dystans przemierzony podczas spacerowania, biegania, jazdy na rowerze czy na wózku inwalidzkim zliczany jest do wspólnej puli, dając dzieciom niepełnosprawnym ruchowo - podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam" - szansę na powrót do aktywnego życia. Gorąco zachęcamy - instalujcie aplikację Endomondo na smartfonach i zasilajcie kilometrowe konto akcji! A na stronie www.facebook.pl/letsgdansk oraz na naszym profilu chwalcie się osiągniętym wynikiem!

Zatem bawimy się 31 sierpnia, na gdańskiej Letnicy, w pasie ulic pomiędzy ul. Hallera oraz Gdańską oraz ul. Marynarki Polskiej i Żaglową.

Nowi uczestnicy Ciclovii - pamiętajcie o rejestracji poprzez naszą stronę.

Najświeższe informacje: na Facebooku i Twiterze:

www.facebook.com/CicloviaAmberExpo

www.twitter.com/CicloviaAmber


Do zobaczenia!