Nowości

22-07-2013

Zapraszamy na 4. edycję Ciclovii!

Sobota27 lipca 2013, godz. 12:00 - 16:00
7 km równiutkiego, szerokiego asfaltu!
4 godziny śmigania do woli!
Wstęp wolny!

Wszystko, co dobre szybko się kończy, a szczególnie tydzień pracy ;), dlatego niecierpliwie odliczamy czas do rozpoczęcia  4. edycji Ciclovii!

O godz. 13.00 z impetem ruszą mistrzowie rolek i zaczną wywijać widowiskowe slalomy. Chętnie nauczą Was co ciekawszych sztuczek.

O 13.30zajęcia z judo poprowadzą członkowie kadry narodowej, medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Multimedaliści Mistrzostw Polski: Katarzyna Furmanek, Błażej Mielcarek, Tomasz Domański.


O godz. 14.00 – fotogeniczny zjazd z mostu :)) Znakomita okazja na odjazdową fotę!!!

Oprócz tego, przez cały czas będzie można wziąć udział w tzw. grach i zabawach typowo podwórkowe, jak np. rzut beretem do celu :) Będzie też możliwość wpisania się do zrolowanego wielkiego pamiętnika…

Chętni do tytułu Gwiazdy Ciclovii niech wyprężą ciało przed naszym fotografem i dołączą do trwającego do końca lata konkursu „Zostań Gwiazdą Ciclovii”. Rywalizację kandydatów można śledzić w zakładce „Zostań…”. Głos oddaje się przez kliknięcie w cyfrę od 1 do 5 przy danym zdjęciu. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punków!

Czekamy na Was w sobotę, 27 lipca, na gdańskiej Letnicy, w pasie ulic pomiędzy ul. Hallera oraz Gdańską oraz ul. Marynarki Polskiej i Żaglową. Zabierzcie ze sobą krewnych,  znajomych i przyjaciół!

Miłośnicy aktywnych podróży niech koniecznie przyjdą z aparatem fotograficznym!

Tuż przed przybyciem, warto sprawdzić najświeższe informacje na Facebooku i Twiterze:

www.facebook.com/CicloviaAmberExpo

www.twitter.com/CicloviaAmber