Nowości

24-06-2013

3. edycja Ciclovii już w sobotę 29 czerwca!

Już w najbliższą sobotę 29 czerwca, na gdańskiej Letnicy znowu zamykamy dla ruchu samochodowego 7 kilometrów ulic. Przypominamy, że wjazd na teren Pikniku od strony skrzyżowania Hallera z Gdańską lub Marynarki Polskiej z Żaglową. W trakcie poprzednich dwóch edycji dorośli, młodzież i dzieciaki świetnie bawili się na Ciclovii. Najbardziej cieszymy się z tego, że wszyscy uczestnicy, już kilkaset osób, chwalili sobie wybraną trasę i bezpieczeństwo na niej :)

Na tę edycję Ciclovii przygotowujemy dodatkowe atrakcje, aby impreza, wzorem innych miast na świecie, nabierała coraz bardziej piknikowego charakteru. Poza eksplorowaniem siedmiokilometrowego odcinka asfaltu na jazdę z górki i pod górkę, można będzie wziąć udział w innych rozrywkach.

Zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w Nordic Walking, pod okiem samej Mistrzyni Świata w tej dyscyplinie! Dr hab. Katarzyna Prusik poprowadzi dla Was przyspieszony kurs i zabierze na marsz treningowy. Zbiórka o 13.00 pod AmberExpo, kijki w dłoń i w drogę!

Szykujemy też niezłą zabawę dla najmłodszych. Akademia
Pluszowego Misia pod wodzą Martyny Bunikowskiej przygotuje i poprowadzi animacje dla dzieciaków. Podobno mają nawet pojawić się mega-bańki mydlane!


Tak jak na poprzedniej edycji, w Punkcie Pozytywnego Zaskoczenia na wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie „Zostań Gwiazdą Ciclovii” czekać będzie nasz fotograf. Zapozujcie przed nim
i weźcie udział w konkursie, który potrwa przez całe lato!

W tak zwanym międzyczasie będzie można także coś wypić i zjeść, aby odzyskać siły :)

O kolejnych atrakcjach już wkrótce!