Nowości

15-05-2013

Już w maju rusza Ciclovia AmberExpo!

c

Ciclovia to międzynarodowa idea udostępniania miejskich ulic dla entuzjastów aktywności. Cieszy się ogromną popularnością już w kilkudziesięciu miastach na całym świecie. Po raz pierwszy odbyła się
w Bogocie w Kolumbii, a obecnie cyklicznie odbywa się w Belgii, wielu miastach Stanów Zjednoczonych, Argentynie, Izraelu, Brazylii, Kanadzie, Nowej Zelandii i innych.
I, jak to z genialnymi ideami bywa, jest zaraźliwa! Gdańsk już od zaraz rusza z własną Ciclovią, a Wy dowiadujecie się o tym jako pierwsi.

W samo południe 18 maja spotykamy się na Letnicy i… droga wolna, hulaj dusza! Na Piknik Mobilności Aktywnej otwieramy dla Was niebiańskie przestrzenie - aż 7 kilometrów ulic!

Jeśli jeździsz na rolkach albo desce, biegasz, a może dopiero myślisz o bieganiu, lubisz spacerować, chodzisz z kijkami, kochasz jazdę na rowerze – jasne, że nie przegapisz tak pysznej okazji - bezpiecznie, bez spalin, bez ryku silników i klaksonów... Zabierz dzieciaki, babcię, przyjaciół z podwórka i dołącz
do Ciclovia AmberExpo!

Trasa Ciclovia AmberExpo przebiega w sąsiedztwie najnowocześniejszego w Europie centrum kongresowo-wystawienniczego. Wjazd od skrzyżowania Hallera z Drogą Zieloną oraz Marynarki Polskiej z Żaglową.

Zarejestruj się - skorzystaj z formularza. I do soboty!